Gymrooster 2016 - 2017


 

Douchen voor de groepen 5 t/m 8. Tijdens de gymles wordt er flink getranspireerd bij het hardlopen, klimmen, zwaaien, spelen enz. Daarom is het de gewoonte op school dat de leerlingen van de groepen 5 t/m 8 zich na de gymles douchen.

Gymnastiekschoenen zijn verplicht om voetschimmel en wratten te voorkomen.

Gymkleding, sportkleding bestaat uit T-shirt/korte broek of turnpakje.

 

Tel: gymzaal Stoepemaheerd 050 5426561    

Tel: sporthal Amkemaheerd   050 5417660

 

 Groep

 dag

 tijdstip

 

 Gym door:

 Groep 3 Goofystad

 Ellen

 Maandag

 Donderdag

 13.15 - 13.55

 09.15 - 10.00

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 3 Torteltuin

 Heleen / Nicky

 Maandag

 Donderdag

 13.55 - 14.35 

 10.00 - 10.45

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Zwerm

 

 

 

 

 Groep 3/4 Uilenbos

 Nicole

 Vrijdag

 10.00 - 11.30

 blokuur

 Sporthal

 Nicole  Oosterkamp

 

 

 

 

 

 Groep 4 Konijnenhol

 Hilja

 Maandag

 Dinsdag

 14.35 - 15.15

 13.55 - 14.35

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 4 Petteflet

 Marije / Geke

 Dinsdag

 Donderdag

 13.15 - 13.55

 10.45 - 11.30

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

         

 Groep 5 Bloementuin

 Mariëla / Astrid

 Dinsdag

 Donderdag

 10.45 - 11.30

 14.35 - 15.15

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 5 Dierentuiin

 Marieke Tuin

 Dinsdag

 Donderdag

 10.00 - 10.45

 13.55 - 14.35

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 5 De Globetrotter

 Ashna / Eline

 Dinsdag

 Donderdag

 09.15 - 10.00

 13.15 - 13.55

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Zwerm        

 Groep 5 Koeienweide

 Marieke Niemeijer

 Maandag

 Woensdag

 08.30 - 09.15

 08.30 - 09.15 

 Sporthal

 Sporthal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 

 

 

 

 

 Groep 6 Schaapskooi

 Caroline / Nina

 Maandag

 Dinsdag

 09.15 - 10.00

 14.35 - 15.15

 Gymzaal

 Gymzaal

 Caroline Schaaphok

 Rob van der Kade

 Groep 6 Schatkamer

 Renze / Sabrina

 Maandag

 Donderdag

 08.30 - 09.15

 11.30 - 12.15

 Gymzaal

 Gymzaal

 Renze Schat

 Rob van der Kade

 Zwerm        

 Groep 6 De Boomhut

 Susanne  

 Woensdag

 Vrijdag

 10.00 - 10.45

 08.30 - 09.15

 Sporthal

 Sporthal

 Rob van der Kade

 Judith Stolwijk

 

 

 

 

 

 Groep 7 R. Panterland

 Jacques / Nina

 Dinsdag

 Woensdag

 08.30 – 09.15

 09.15 – 10.00

 GYMZAAL

 Sporthal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 7 Peter Pan

 Peter / Sabrina

 Maandag

 Vrijdag

 09.15 - 10.00

 11.30 - 12.15

 Sporthal

 Sporthal

 Rob van der Kade

 Peter Strijk

 Groep 7 Leeuwenkuil

 Vivian / Judith

 Maandag

 Vrijdag

 10.00 - 10.45

 09.15 - 10.00

 Sporthal

 Sporthal

 Vivian Wijk

 Judith Stolwijk

 

 

 

 

 

 Groep 8 Beverburcht

 Ben

 Maandag

 Donderdag

 10.45 - 11.30

 08.30 - 09.15

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Rob van der Kade

 Groep 8 Oerwoud

 Dennis

 Maandag

 Woensdag

 11.30 - 12.15

 09.15 -10.00

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob van der Kade

 Dennis Liewes

 Groep 8 Vlindertuin

 Kim Hartlief 

 Dinsdag

 Woensdag

 11.30 - 12.15

 08.30 - 09.15

 Gymzaal

 Gymzaal

 Rob ver der Kade

 Kim Hartlief

 Zwerm        

 Gr. 8 De Onderzoekers

 Charlotte

 Woensdag  10.45 - 12.30  Sporthal  Rob van der Kade